Msza listopadowa - 21.11 2015Nieco później niż w ubiegłych latach spotkaliśmy się w Kościele św. Ducha na mszy w intencji tych druhen i druhów którzy odeszli „na wieczną wartę”. Msza miała oprawę harcerską przygotowaną przez dh. komendantkę hufca phm. Agnieszkę Tobolską, pwd. Monikę Bączkowską komendantkę VI Wrzesińskiego Szczepu Harcerskiego „Feniks” i pwd Alicję Trzmiel.

Nabożeństwo odprawił ks. Bogumił Czuliński a do mszy służył dh Piotr Charemsa z 43 Wrzesińskiej Drużyny Harcerzy „Lupus” i Bartosz Rybacki z 63 Wrzesińskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Falco”. Po zakończeniu mszy i odśpiewaniu Modlitwy Harcerskiej, przed ołtarzem zapletliśmy krąg. Tradycyjnym „Bratnie słowo sobie dajem…” i iskierką przyjaźni, pamięci i miłości zakończyliśmy uroczystość kościelną.

Następnie udaliśmy się do restauracji Sjesta, gdzie spotkaliśmy się przy smacznym obiadku, by porozmawiać i wspomnieć tych, których już z nami nie ma.Tradycyjnie harcerze zaprezentowali koncert wspólczesnych piosenek harcerskich, a my odwdzięczyliśmy się naszymi z ubiegłego stulecia. Na zakończenie zaśpiewaliśmy „Już do odwrotu głos trąbki wzywa” i umówiliśmy się na zbiórkę mikołajkową na 8 grudnia.

Zdjęcia z mszy i spotkanie w naszej Galerii.