Kochany człowiek nigdy nie umiera, wciąż żyje w myślach, słowach i wspomnieniach.

Tradycyjnie już – 5 listopada – spotkaliśmy się w kościele Św. Ducha, by pomodlić się w intencji wszystkich druhen i druhów, którzy odeszli z naszego grona na swoją „wieczną wartę”. Msza św. uświetniona była pocztem sztandarowym ZHP i harcerskim zespołem muzycznym śpiewającym pieśni; prowadzonym przez dh phm Karolinę Okuniewską.

Listopadowe spotkanie Wiarusów

Listopadowe spotkanie Wiarusów

Po mszy św. udaliśmy się do pobliskiego lokalu Von Tutti na spotkanie towarzyskie. Tam, przy tradycyjnym ogniu harcerskim – w tym wypadku świecach – minutą ciszy uczciliśmy pamięć tych – których z nami już nie ma. Następna godzina należała do harcerek i harcerzy z II Szczepu Drużyn im Leokadii Stankowskiej. Usłyszeliśmy wiele piosenek harcerskich, wiele pośpiewaliśmy wspólnie, obejrzeliśmy skecz brawurowo wykonany przez harcerzy z „Lupusa”.
Dowiedzieliśmy się również tego, co harcerze obecnie robią i co zamierzają.

Wiele wzruszeń dostarczył nam multimedialny pokaz zdjęć z naszych poprzednich spotkań przygotowany przez dh dh Alicję i Grzegorza Trzmiel. Wspomnieniom, przeplatanym śpiewaniem piosenek harcerskich nie było końca. Rozstaliśmy się tradycyjnie po zrobieniu wspólnego zdjęcia i obietnicą spotkania za rok.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć.